E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Aguero ‘pushton’ ballinat e mediave evropiane – katër gjigantë futen në garë për shërbimet e tij

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Sipas mediave evropiane, Juventusi, Interi, Barcelona dhe Paris Saint-Germain janë futur në garë për transferimin e Sergio Agueros.

Kontrata e sulmuesit 32-vjeçar skadon në fund të këtij edicioni dhe sipas asaj që raportohet, Zonja e Vjetër dhe Nerazzurët kanë filluar kontaktet me agjentin e tij për ta marrë si të lirë.

Barcelona dhe PSG, janë po ashtu në garë për argjentinasin, nëse ai vendos që të largohet nga Etihad në këtë verë.

Aguero deri më tani në këtë edicion ka shënuar dy gola në nëntë paraqitje në të gjitha garat.

Por, ai ka munguar edhe në dhjetë takime te Manchester City në mes të muajit janar dhe shkurt, për shkak se u infektuar me COVID-19.

Juventusi dhe Interi kishin tentuar që në janar të transferonin sulmues qendror, mirëpo në fund nuk ia dolën.

Kujtojmë se Juventusi e kishte transferuar Carlos Tevezin pikërisht nga Citizens në vitin 2013 në shumën e nëntë milionë eurove.

Argjentinasi kishte shënuar 50 gola në 96 paraqitje për Zonjën e Vjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -