E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Agim Veliu e Avdullah Hoti s’marrin pjesë në votim për presidentin

Duhet lexuar

spot_img

Teksa ka filluar votimi për presidentin, dy deputetët e LDK-së, Avdullah Hoti dhe Agim Veliu nuk po marrin pjesë në votim, 

Ata janë të pranishëm në sallë, mirëpo nuk po marrin pjesë në votim.

Po ashtu në votim nuk mori pjesë as deputeti Driton Selmanaj.

Ndërsa, kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli dha qëndrimin e tij, ai po merr pjesë në votimin e presidentit të vendit.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img