E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Adrola Dushi mahnit në paraqitjen e fundit me bikini e pa makijazh

Duhet lexuar

spot_img

Ajo është njëra prej modeleve shqiptare që tërheq vëmendje të madhe sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin, që tashmë ka zënë një vend mjaft të veçantë në fushën e modelingut e po ashtu edhe në atë të showbizit shqiptar.

Nëna e një vajze ka mahnitur me postimin e fundit, ndërsa ka vënë në pah linjat trupore në një palë bikini të bardha.

Duke pozuar tërësisht pa makijazh e pa filtra, supermodelja vjen në formë të mrekullueshme.

Komplimentet krahas fotografisë nuk munguan as nga ndjekësit e miqtë që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...

Më shumë artikuj si kjo