E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Adnan Merovci fushatën e tij e vazhdoi në Gjakovë

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Si shumë kandidat tjerë edhe Adnan Merovci nga radhët e LDK-së po shihet të vazhdojë fushatën zgjedhore, e që sot ka zgjedhur që ta vizitojë Gjakovën, të cilën e quan edhe bërthama e Shqiptarisë.

Merovci në faqen e tij në Facebook, ka publikuar fotografi nga takimi në Gjakovë.

“Në Gjakovë, në bërthamën e shqiptarisë!
Të gjithë LDK, në hap me Rugovën!” ka shkruar Merovci në statusin e tij.

May be an image of 3 people and people standing

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -