E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

A mund ta dalloni pandën e fshehur mes elefantëve?

Duhet lexuar

spot_img

Keni vetëm një minutë! Nëse jeni kërkues, kjo lloj sfide ju argëton dhe gëzon.

A mund ta dalloni pandën?

Kjo detyrë mund të jetë e mundimshme! Seriozisht, disa persona kaluan një orë duke u përpjekur të dallojnë pandën midis gjithë atyre elefantëve!

Këshillë: Kushtojini vëmendje anës së djathtë të fotos!

Është shumë e vështirë, apo jo?

Përgjigje: Ju mund ta dalloni pandën nëse shikoni në rreshtin e shtatë duke filluar nga poshtë. Pasi të keni gjetur rreshtin e shtatë, hidhni një vështrim në fytyrën e dytë nga ana e djathtë, do të shihni pandën!spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Miftaraj: Udhëzimi i Lumezit për burimet e gazetarëve është qesharak, kjo është e rregulluar me Kushtetutë

Drejtori i Institutit të Kosovës për Drejtësi (IKD), Ehat Miftaraj, e ka quajtur qesharak vendimin e kryeprokurorit Aleksandër Lumezi...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img