E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kombinimin më të bukur pranveror e sjell Dua Lipa

Duhet lexuar

spot_img

Pranvera tashmë është pranë nesh dhe Dua Lipa po bëhet shpejt muza jonë e stilit të ri të sezonit.

Pavarësisht nëse ajo vishet me triko të  xhinse, fustane me rripa të ekspozuar apo rroba banje me lule, ajo është një kameleon i vërtetë i modës që nuk ka frikë të eksperimentoj me pamjen e saj.

E tillë është edhe veshja në postimin e fundit të Duas në Instagram. E veshur me një fustan të kuq me gjatësi deri në gju dhe një jakë me dantella, kombinuar me flokët e kapura në bisht, ajo jep inspirimin e duhur për veshje pranverore.

Duke qëndruar besnike ndaj estetikës së saj, Dua e ashpërsoi kombinimin me një palë çizme luftarake të lëmuara dhe një çantë me vizatime grafike.

Tashmë jeni duke imagjinuar të gjitha vendet ku mund të vishni këtë kombinim kur kufizimet fillojnë të lehtësohen gjatë muajve të ardhshëm. Për darkë me shokët tuaj, ose për një piknik në park. Oh, do të funksiononte gjithashtu për një takim të parë apo edhe pije në një bar – është thjesht një kombinim fantastik.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Një shofer i paduruar i BMW-së ndërroi korsi dhe më pas përfundoi në një barrierë betoni

Është fat që askush nuk u lëndua rëndë. Kamera nga një veturë kap një moment kur përpara saj shfaqet BMW...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img