E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

7 mijë e 145 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Duhet lexuar

spot_img

67 mijë e 906 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në Kosovë që nga shfaqja e rastit të parë në mars të vitit të kaluar.

Numri i vdekjeve nga virusi korona ka arritur në 1.587.

Numri i përgjithshëm i të shëruarve është gjithsej 59.174 raste, kurse i rasteve aktive është 7.145.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img