E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

2/3 e amerikanëve të kënaqur me punën e Joe Biden në 100 ditët e para

Duhet lexuar

spot_img

Presidenti i ShBA-ve, Joe Biden gjatë kësaj jave i bëri 100 ditë si udhëheqës i vendit.

Qytetarët e ShBA-ve janë të kënaqur me punën e Biden në 100 ditshin e parë, transmeton Indeksonline.

Gati dy të tretat e amerikanëve (64%) janë optimistë për drejtimin e vendit në sondazh, i cili u krye nga Ipsos në partneritet me ABC News duke përdorur KnoëledgePanel të Ipsos.

Hera e fundit që vendi iu afrua këtij niveli optimizmi për vitin e ardhshëm ishte në dhjetor 2006, kur 61% thanë se ishin optimistë për vendin se ku po drejtohej vendi, sipas sondazheve të mëparshme të ABC News

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img