E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

15-vjeçarja nga Prizreni është zhdukur qe 4 ditë, babai i saj: E din zemra ime qysh është në këto momente

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...

Gentijana Mustafa, 15 vjeçare nga Prizreni është zhdukur qe 4 ditë

Rasti në Polici është raportuar më 22 janar, derisa fotografia e saj është shpërndarë sonte nëpër rrjete sociale, ku po kërkohet ndihmë për gjetjen e saj.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar babanë e saj, për ta pyetur nëse ka ndonjë dyshim lidhur me zhdukjen e saj.

Ai ka thënë shkurt se rastin e kanë raportuar në Polici pasi që vajza e tij kishte dalë nga shtëpia për të shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer më.

“Është vajzë e sjellshme. Nuk ka bërë kurrë asnjë punë të keqe. E kemi raportu vetëm si rast në Polici. Me pas dyshime shkoj e marrë çikën e kthej në shtëpi. E din zemra e babës qysh është në këto momente. Ka qenë duke shku në shkollë, në ora 07:00”.

Të gjithë ata që kanë informacione ose e kanë parë Gentijanën mund të thërrasin në këta numra: 044316673 dhe 044191743.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -