E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

​Shkolla Fillore “Naim Frashëri” në kryeqytet kalon në mësim online

Duhet lexuar

spot_img

Rritjet e rasteve me Covid-19 në personel, mësimdhënës dhe nxënës ka shtyrë shkollën fillore “Naim Frashëri” në kryeqytet kalon në planin C për dy javët e ardhshme.

Mësimi online do të fillojë nga dita e nesërme,

Këtë njoftim e ka dërguar drejtoria e kësaj shkolle të cilën e ka siguruar KosovaPress.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img