E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

Duhet lexuar

spot_img

Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu dhe bore, ndërsa në viset malore parashihet të bie borë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -2 gradë Celsius. ndërsa maksimalet 3-6 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-9 m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Nё serialin “How I Met Your Mother” tani kёrkohet tё dihet se kush ёshtё babai

Seriali vazhdues i ‘How I Met Your Mother’ me protagonisten Hilary Duff do tё bёhet me titullin "How I...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img