E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

​Këngëtarja ‘rrëzon’ Instagramin me një foto të re pa grim

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja Lana Del Rey tregoi anën tjetër të saj, një fytyrë natyrale, e qeshur pa grim, megjithëse jemi mësuar ta shohim në edicione me grim.

Ajo postoi një postim në Instagram me faqen e titullit të “Rolling Stone” duke promovuar albumin e ri dhe shkroi “Fytyra ime ndërsa dëgjoja Chemtrails”❤️❤️❤️❤️”.

Dhe pas kësaj, ajo publikoi një foto tjetër me titull “Vetëm me balsam buzësh”.

A jeni dakord që është e bukur dhe në një edicion krejtësisht natyral?spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img