E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

​”Dardanët” përkujdesen për pastrimit e fushës ku do të zhvillohet stërvitja e Kosovës

Duhet lexuar

spot_img

Kombëtarja e Kosovës në futboll sot të zhvillojë stërvitjen e parë para ndeshjes miqësore kundër Lituanisë e cila zhvillohet më 24 mars në “Fadil Vokrri”.

Sot nga ora 16:00 do të zhvillohet stërvitja e parë e cila do të mbahet në fushën e Kampit Nacional Edukativ në Hajvali, përcjellë KosovaPress.

Për shkak se tereni atje është i mbuluar me borë, grupi i tifozëve “Dardanët” është organizuar për pastrimin e saj dhe po e përgatisin terenin që stërvitja të shkojë sa më mirë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img